Kraina Natury i Relaksu zrodziła się z pasji oraz chęci stworzenia miejsca magicznego i pięknego. Przez wiele lat obserwowałam ludzi, których zabieganie i stres doprowadziły do chorób ciała i ducha. Dzięki tym obserwacjom oraz rozmowom zrozumiałam, jak ważne jest stworzenie zakątka, które uleczy – dosłownie i w przenośni.

Dziś, jako specjalistka mogąca pochwalić się wieloma kursami i certyfikatami, jestem pewna, że Kraina Natury i Relaksu to miejsce moich marzeń, a zarazem takie, w który każdy może się poczuć szczęśliwy choć na chwilę. W aurze świec i aromatycznych zapachów wspólnie zatrzymujemy czas, by zaopiekować się ciałem i duszą. Jak potwierdzają moi klienci – to się udaje.

W swojej pracy czerpię z różnych metod i tradycji całego świata. Wciąż się ucząc, poszerzam swoją ofertą, tak by każdy klient poczuł się maksymalnie zadowolony i głęboko odprężony. Oprócz zabiegów upiększających, odmładzających czy kształtujących twarz i sylwetkę równie ważne dla mnie jest głębokie odprężenie każdego klienta.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z chwili relaksu, zaopiekowania się sobą za pomocą profesjonalnych zabiegów. Kraina Natury i Relaksu to bowiem miejsce dla Ciebie
i stworzone z myślą o Tobie.